MESLEĞİNİZE YÖNELİK HAZIR SİTELER

Yasal Uyarı.

İşbu metin Keops Yazılım Bilişim Tur. Org Ve Tic. Ltd. Şti. (Bundan sonra “sitemkurulsun.com” olarak anılacaktır)’ ne ait www.sitemkurulsun.com web sitesinin yasal uyarısıdır.

  • sitemkurulsun.com kendi ürettiği ve/veya satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan tüm telif haklarına sahiptir.
  • sitemkurulsun.com kullanımı, uygulanması ya da verilen hizmetler nedeni ile oluşabilecek sonuçlardan ve/veya bu yazılıma dayanılarak alınan kararlardan, yapılan işlemlerden doğrudan veya dolaylı oluşabilecek maddi, manevi ve hukuki sonuçlardan, bu nedenle oluşabilecek kazanç ve kayıplardan sorumlu tutulamaz.

sitemkurulsun.com sitesini ziyaret edenler;

  • sitemkurulsun.com servisleri kapsamında sağlanan her türlü hizmet için verdiği bilgilerin doğru olduğunu, bilgilerin hatalı veya noksan verilmesinden doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu,
  • sitemkurulsun.com servisleri kapsamında sağlanan her türlü yazılım ve içeriğin telif hakkının sitemkurulsun.com'a ait olduğunu, bu içeriği hiçbir şekilde izinsiz çoğaltıp dağıtmayacağını, yayınlamayacağını, pazarlamayacağını,
  • Kurallara aykırı davranış tespit edildiği takdirde sitemkurulsun.com'un gerekli müdahalelerde bulunma hakkına sahip olduğunu,

kabul ve taahhüt eder.

Türk Ceza Kanunu'nun Bilişim Suçları başlığı altında düzenlediği bilgisayar programını ele geçirme, çoğaltma, sistem verilerini tahrip etme, delil tahrifi konularında ilgili kanun hükümleri uygulanacaktır.

sitemkurulsun.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, fiyatları, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.